Do all in one pc sa vám oplatí investovať

E-shopy, Technika a zariadenia

Možno rozmýšľate nad kúpou počítača a neviete sa rozhodnúť, či si kúpiť klasický stolný počítač alebo notebook. My vám dnes predstavíme inú kategóriu počítačov a to je all in one pc, čo je vlastne kompletný balík, ktorý pokryje vaše potreby počítačového vybavenia. Ako už samotný názov naznačuje, jedná sa o počítač typu „všetko v jednom“, obsahuje teda monitor, v ktorom sú vstavané reproduktory a všetky komponenty ako je HDD, DVD, SSD, pamäť aj procesor, čiže z tohto dôvodu  môže byť monitor o niečo hrubší ako bežný.

Aké sú výhody all in one pc?

All in one pc má mnoho výhod
Výber all in one pc

Väčšina all in one pc má zabudovanú aj kameru, čiže nie je potrebné kupovať ju zvlášť. Ak teda potrebujete počítač na bežné činnosti, ako je pozeranie filmov, kancelárske práce alebo chatovanie s priateľmi, bude vám vyhovovať práve tento typ počítača. Budete mať teda všetko v jednom zariadení, stačí si už len dokúpiť bezdrôtovú myš a klávesnicu a na svojom pracovnom stole sa určite vyhnete neporiadku, čo oceníte aj v prípade, že disponujete menším priestorom. All in one pc je energeticky úsporný a má podstatne menšiu spotrebu elektrickej energie ako klasický počítač. Vďaka svojej kompaktnosti je takýto počítač ľahko premiestniteľný a ich zapojenie zvládne aj začiatočník, keďže nemajú množstvo káblov, stačí len zapojiť a fungujete. Medzi menšie nevýhody patrí azda len o niečo väčší monitor a taktiež oprava all in one pc v prípade poruchy môže byť drahšia. Pokiaľ ste milovník počítačových hier, kde je potrebná veľká pamäť zariadenia, all in one pc v tomto prípade nie je vhodným riešením, keďže tieto pc sa hodia na bežné používanie pre nie veľmi náročných spotrebiteľov, hravo však na ňom môžete vykonávať bežnú kancelársku prácu.

Na repasovaných all in one pc ušetríte

Keďže je doba recyklácie a šetrenia, môžete si vybrať aj z repasovaných all in one pc, ktoré sú plne funkčné a je na ne poskytovaná minimálne dvojročná záruka a pozáručný servis.  Repasované all in one pc si viete zaobstarať za zlomok bežnej nákupnej ceny, čo určite poteší vašu peňaženku. Ak hľadáte práve takýto typ počítača, kliknite na https://www.furbify.sk