Prečo 3D vizualizácia lepšie predáva?

Služby, Technika a zariadenia

Na trhu je veľké množstvo tovarov a služieb, ktoré sa predajcovia snažia predať, niekedy jednoducho váš produkt neviete predať, aj keď je dobrý a kvalitný. Problém môže byť práve v jeho propagácii, skúste 3D fotografie so zariadením od matterport a zvýšte tak propagáciu vášho produktu prostredníctvom 3D fotografie. Klasická fotografia, na ktorej je zachytený produkt je nepohyblivá, teda je pevná a teda budúci zákazník z nej nanadobudne taký pocit, aký nadobudne pri 3D fotografii.

V čom je 3D vizualizácia lepšia oproti klasickej fotografie? 

Matterport a jeho budúcnosť
Zobrazovanie reality s matterportom

Tým, zme 3D fotografia od spoločnosti matterport zachytáva produkt zo všetkých strán a z rôznych uhlov, budúci zákazník nadobúda pocit, že produkt spozná lepšie aj bez toho aby si ho potreboval chytiť, a to z dôdovodu, že si ho vie obrátiť, otočiť a manipulovať s ním vďaka 3D zobrazeniu ako sa mu zachce. 3D vizualizácie od spoločnosti matterport sa začali vo veľkom využívať v oblasti realít, čím sa výrazne zdvihol počet predaných bytov, či rodinných domov, ktoré boli zachytené v 3D zobrazení. Ak sa pýtate, prečo je tomu tak, prečo sa stáva tento trend obľúbeným a zaraďuje sa medzi bežné propagácie produktov na webových stránkach, v eshopoch a podobne, tak je to práve z toho dôvodu, že tieto vyzualizácie podnecujú potencionálnych zákazníkov ku kúpe takto nafotených produktov. Predpokladáme, že táto úspešnosť je založená na tom, že klient prostredníctvom 3D vizualizácie nadobúda pocit, že predávaný produkt lepšie spozná. 

Kvalitné zariadenie sa rovná kvalitnej 3D fotografii

Na trhu je viacero možností ako vytvoriť 3D fotografiu, ak však chcete, aby vaša 3D fotka bola kvalitná, ostrá, správna a bezchybná, je potrebné aby ste k jej zachyteniu použili iba kvalitné zariadenie, pretože ak vaša 3D fotka nebude kvalitná, neočakávajte, že v klientovi vzbudí pocit toho, že by si daný produkt mal kúpiť. Ak máte záujem o kvalitné 3D fotografie, určite vám odporúčame použiť zariadenia matterport, ktoré sú na trhu dostupné a za ich kvalitu ručíme nie len my, ale aj množstvo spokojných klientov. Ak máte záujem o kvalitnú spoločnosť, alebo sa o spoločnosti matterport chcete dozvedieť viac, či sa chcete dozvedieť viac o 3D fotkách, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti https://fotime360.sk/