Vianočné sviečky dotvoria príjemnú a pohodovú atmosféru Vianoc

Darčeky, E-shopy

Vianoce sú pre mnohých najkrajšie sviatky v roku. Uprataný byt, veselé detské očká, pokoj, oheň v krbe a k tomu neodmysliteľná vianočná vôňa. Áno, práve tá vôňa dotvára tento celok. Predstavte si, že kedykoľvek počas roka, keď cítite vôňu škorice, klinčekov, vanilky, punču, pomarančov, vždy sa prenesiete k vianočnému stromčeku, či už k posledným Vianociam alebo do detstva. A práve túto krásu vám pomôžu dotvoriť štýlové, ručne vyrábané, 100% prírodné  vianočné sviečky. Vianočné sviečky majú tú úžasnú korenistú vôňu, ktorá vás nielen počas Vianoc ale aj cez rok uvoľní a zrelaxuje po dlhom náročnom dni a vráti vám pokoj a pohodu.

Výroba sójových sviečok

Vianočné sviečky v rôznych farbách
Vône vianočných sviečok

Už ste počuli o sójových sviečkach? Sójové sviečky sú vyrábané z prírodného  sójového vosku a esenciálnych olejov. Ručne, kus po kuse. Áno, aj tieto vianočné sviečky sú vyrábané zo sójového vosku. Do každej sú vložené kúsky škorice a klinčekov, takže ona nie len vonia Vianočne. Ona tak aj vyzerá. Sójový vosk sa vyznačuje nižšou teplotou horenia, čo zvyšuje jej využitie. Táto sviečka má dobu horenia 35 – 40 hodín, pričom táto doba sa uvádza ako minimálna dĺžka horenia. Pred samotným zapálením tohto druhu sviečok sa odporúča dodržať niekoľko pravidiel – pred každým zapálením sviečky je potrebné skrátiť knôt na cca 7 mm. Tým dosiahnete, že knôt počas horenia nebude moc dlhý a nebude dymiť.  Pri skrátení knôtu sa odporúča použiť špeciálny zastrihávač vyrobený na tento účel. Avšak pozor, nekráťte ho priveľmi. Ak by ste to urobili, plamienok na sviečke bude malý a neroztopí rovnomerne celý povrch sviečky, čím vznikne priehlbina pri knôte. Nezabúdajte aj na to, aby povrch sviečky bol čistý, bez zvyšného knôtu, či zabudnutej zápalky.

Darček, ktorý poteší každého

Vianočné sviečky sú krásnym a luxusným darčekom, ktorý určite poteší všetky vekové kategórie, lebo ich krásna vôňa každého prenesie do Vianoc a pôvabné prevedenie poteší každé oko. S týmito sviečkami príjemne zrelaxujete, urobíte si romantický, pokojný večer pri šálke čaju, dobrej knihe či filme. Ak chcete získať viac informácií o vianočných sójových sviečkach, navštívte nasledovnú webovú adresu a dočítate sa viac: https://www.euphora.eu/