Trendy dámske mikiny sa dajú nosiť celoročne

Móda a životný štýl, Oblečenie

Elegantné outfity miluje takmer každá z nás, avšak určite sa zhodneme na tom, že pohodlné oblečenie je nenahraditeľné. Častokrát sa už nevieme dočkať, kedy po príchode z práce vyzujeme lodičky, vyzlečieme pančušky, odhodíme blúzku či úzku sukňu a konečne si oblečieme niečo pohodlné. Dámske mikiny sú ideálnym kúskom, ktoré sa dajú rôzne variovať a je možné ich nosiť počas celého roka. Možno ste si doteraz mysleli, že mikina patrí iba do domáceho outfitu. My vás však presvedčíme o tom, že opak je pravdou. Prečítajte si, do akých outfitov je možné zakomponovať dámske mikiny. 

Športové outfity sú veľmi in!

Športové dámske mikiny
Dámska mikina na šport

Začnime teda s čisto športovým oblečením. Určite ste postrehli, že mnohé športové značky prichádzajú každý rok so športovou kolekciou na bežné nosenie. To znamená, že športové oblečenie už nepatrí iba do fitness centier, pokojne je možné dámske mikiny využiť aj počas prechádzky či pri rôznych športových aktivitách. Dámske mikiny na voľný čas nemusíte doplniť teplákmi. Pokojne zvoľte trendy legíny či džínsy. Tenisky budú v tomto prípade určite najvhodnejšou obuvou. Mikina môže dokonca pôsobiť ako dominanta celého outfitu. Pokiaľ je výrazná, vzorovaná, zvoľte už len jednoduchšie nohavice či tenisky. Celé to môžete doplniť menšou športovou crossbody kabelkou. V športových či klasických obchodoch nájdete dámske mikiny od výmyslu sveta. Záleží iba na vás, čo vás chytí za srdce a osloví. 

Nebojte sa kombinovať mikinu s jemnou eleganciou

Kombinácia dámskym mikín s eleganciou môže znieť trošku prehnane, avšak my zastávame názor, že nie je mikina ako mikina. K elegantnejšiemu outfitu určite nepatrí čisto športová mikina. V rôznych butikoch však nájdete aj také, ktoré by ste si ku športovému outfitu určite neobliekli. Ide najmä o dámske mikiny s elegantnejšou potlačou alebo rôznymi aplikáciami na hrudi či na ramenách. Flitre, kamienky, čipka – to všetko je možné zakomponovať do elegancie. Skvelým kúskom je klasická jednofarebná mikina bez kapucne, z ktorej akoby trčala blúzka. Takýto kúsok sa stáva neodmysliteľnou súčasťou šatníka každej z nás.

Dámske mikiny nie sú iba čisto športovou záležitosťou. Je však potrebné ich kombinovať s potrebnou dávkou citu a vkusu. Či už hľadáte športovú alebo elegantnejšiu mikinu, na webovej stránke https://www.glashgirl.sk/ ju určite nájdete.