Pečiatky online šetria Váš čas

Kancelárske potreby

Neodmysliteľnou súčasťou dnešnej kancelárske doby sú určite pečiatky. Pečiatky online dokážu Váš drahocenný čas vynikajúco ušetriť. Nemusíte už navštíviť obchod na výrobu pečiatok, ale Vaše pečiatky online si zhotovíte z pohodlia Vašej obývačky či kancelárie. Na pečiatku si môžete dať svoj text alebo firemné logo, ktoré sa za pár sekúnd otlačí na dôležitý dokument, lekársky predpis alebo faktúru. Bez pečiatky si máloktorí administratívny pracovník dokáže predstaviť fungovať. Namiesto dlhočizného vypisovania adresy, názvu firmy, identifikačných údajov, či e-mailového alebo telefonického kontaktu urobíte jeden otlačok pečiatky a všetko potrebné je na papieri behom pár sekúnd.

Pečiatky a ich zloženie

pečiatky online od alamexPečiatka je zložená z troch komponentov a to tzv. tela pečiatky, polymérového štočku a podušky. Každá jedna časť má svoje opodstatnenie a svoju úlohu. Napríklad na polymérovom štočku je zobrazený Váš text alebo logo firmy, ktoré sa na papier otlačí. Poduška zas určí akou farbou sa otlačok zjaví na papieri. Na výber máte zo zelenej, červenej, modrej či čiernej farby. Telo pečiatky alebo aj mechanika pečiatky je časť do ktorej sa poduška a štočok zasúva. Na výber máte z kovových či plastových statívov. Pečiatky teda nie sú zložitým vynálezom, ale veľmi jednoduchým a praktickým. Navyše obvykle sú veľmi malé, tak sa zmestia aj do každej kabelky či vrecka.

Pečiatky online a ich široká ponuka

Pečiatky online na slovenský trh prináša spoločnosť Alamex.sk, ktorá má už 8 ročné skúsenosti v tejto oblasti. Na trh prináša pečiatky aj pre tých najnáročnejších klientov. Na výber máte z klasických pečiatok, alebo z tzv. dátumoviek alebo číslovačiek. Taktiež svoje pečiatky online prinášajú aj do vrecka alebo pečiatky v pere. Pre ženy ponúkajú špeciálnu sadu pečiatiek v krásnom imidžovom vzhľade, ktoré ozvláštnia každú kanceláriu či ordináciu. Ak patríte medzi milovníkov životného prostredia, alebo len dbáte na ekológiu, v ich ponuke sú aj ekologické pečiatky. Ak sa rozhodnete pre pečiatky online od tejto spoločnosti určite neobanujete. Prvým krokom bude, ak pošlete návrh textu či loga, ktoré by ste chceli na pečiatke mať. Potom sa šikovní grafici pustia do grafického návrhu. Ak sa Vám pečiatka bude páčiť zhotovia Vám ju do pár dní. Všetko prebieha na vzájomnej komunikácii, aby výsledná pečiatka splnila svoj účel a aby ste boli s výsledkom spokojný. Neplytvajte teda svojim časom zbytočným vypisovaním údajov, ale pozrite si pečiatky online od spoločnosti Alamex. sk už dnes.